HeRşEy

Her şeye dair ...Hayata, Sevgiye, üzüntüye, eve,işe,eşe,bebişlere,kilolara :) kısaca herşeye dair....

24 Temmuz 2006

Eda'ya ithafen

Star tv de yayınlanan Top model yarışmasında bir tanıdığım vardı.Adı Eda.Hiç kimseye söylemeden katılmış.El sanatları üzerine işyeri vardı.Orayı bırakıp elemelere girmiş.Tesadüfen öğrendik tv izlerken geçen hafta..
Dün gece eleme sırasında Deniz Akkaya birinin ismini verdi.Cengiz Abazoğlu da aynı ismi verdi.
Aslında çok sevdiğim Armağan da Eda'nın adını verdi.Yürüyüşüne takmıştı.İçe basıyor bu kız demişti.
Orta not:Bu kızlar zaten acemi,tecrübesiz.Birde onlara, bütçeye masraf olmasın diye 2-3 numara büyük ya da küçük ayakkabı giydiriyorlar.Sonrada canları yandı ya da büyük ayakkabı yüzünden dengelerini yitirdiler diye bir sürü laf ediyorlar.Saçmalık bu.
Neymiş top model ayak acısını yansıtmazmış vs vs vs..
İyide kardeşim bunların 10. günü zaten profesyonelliğe attıkları adımda.Sen kalkıp da yıllardır bu işte proflaşan kişileri örnek veremezsin ki onlara....
Sonra Uğurkan Erez de işler karışsın 2 ye 2 olsun diye Hadi bende Eda diyeyimde çıkın işin içinden diyerekkk reyting uğruna Edayı yaktı.Aslında en beğendiğim bir kaç kız içindesin diyordu.Sandı ki.. sonradan kararını değiştirdiğinde 3 e 1 diğer kişi gidecek ama yorumlar olacak polimik yaratılacak reyting artacak.
Kazın ayağı öyle olmadı.Eşitlik yüzünden Deniz kızların bir kez daha yürümelerini istedi.Nurcan ayakkabım sıktığı için vs dedi .Deniz onu yanıtlarken işgüzarın biri Edanın bacakları titriyor heyecandan dedi.Aptal diyeceğim Eda için şimdi.(Okursa çok kızacak ama )Deniz demiştiki profluk ayakkabı mazereti dinlemez diye lafını bitirmeden Eda ayakkabım çok yüksek ve çok büyük dedi.Kızım Deniz zaten Nurcana o laf yüzünden taktı.Daha ne diye ayağından bahsediyorsun.Böylece ne oldu.Deniz çıldırdı.Karırımı değiştiriyorum Eda gitsin dedi.Uğurkan ise Eda değil Nurcan gitsin diyerek gerçek fikrini beyan etti ama iş işten geçti.Sayın uğurkan bi polemik yaratmak istedi ama olan Edaya oldu.Sinirden hop oturdum hop kalktım.Son kez yürüdüler sonuç değişmedi.Deniz Akkaya Fikrim aynı Eda dedi.Artık zaten nurcan diyemezdi.Çocuk oyuncağı değil bu.2 ye 2 eşitlik yüzünden halk oylamasının sonuçları değerlendirildi
%4 Nurcan ve %2 Eda sonucu ile Edacık elendi.Uğurkanın sanırım reyting çabası,Denizin az da olsa haklı olarak kızgınlığı,Armağanın içe basandan manken olmaz fikri,Edanın da aptallığı ve hiç kimseye ona destek olmamız için haber vermemesi yüzünden Eda o yarışmadan ayrıldı.
Çok mükemmel olmasada en az 1-2 hafta daha kalabilirdi.Cengiz Abazoğlu ve uğurkan Erez Edayı beğenmişti.Denizde beğeniyordu ama o laf yüzünden böyle oldu.Burada tek isim Armağan sadece ayağı yamuk basıyor diye Edayı elemek istedi.
Bence bu Edaya haksızlıktı ama oda zekasını kullanamadı.Bir kere hiç tanıtım yapmadı.Kendinden eşe dosta bahsetmedi.
Kısaca bu iş bitti.
Ama bence Bu işin peşini bırakmasın.Armağanın dediği gibi magazin basını gözünden ayrılmasın.Sıcağı sıcağına aklını kullanarak kendinden söz ettirsin.Bir ajansa kaydolsun.Ders alsın.Eminim başaracak.Bu yarışma en azından önünü açmış oldu.Azmederse devamı mutlaka gelecek.Oraya onların binlerce kız arasından seçildikleri düşünülürse bu işi yapar EDA'cık

8 YORUMLAR:

<

< <